Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Chata

Měníme provozovatele

Přečtěte si článek o historii krásné a poklidné Bažantnice Hluboká. Věříme, že vás příběh zaujme. Místo má obrovského ducha. Přijďte se o tom přesvědčit osobně.

shutterstock_81950857

Navštivte zámek

Původně gotický hrad ze 13. století byl přestavěn v 16. století na renesanční zámek. Poslední rozsáhlou rekonstrukci zámku Hluboká v romantickém stylu nové gotiky v letech 1840–1871 včetně úpravy parku a okolní krajiny provedli Schwarzenbergové.
www.zamek-hluboka.eu

shutterstock_1037380333

Jděte na koně

V bezprostřední blízkosti bažantnice se nachází historický dvůr Vondrov vyhlášený chovem schwarzenberských koní. Můžete si zde objednat vyjížďku na jezdeckých koních, projížďku kočárem nebo výcvik v jezdecké hale.
www.konevondrov.cz

shutterstock_235696687

Zahrajte si golf

Golfové hřiště v Hluboké nad Vltavou se rozprostírá na ploše 68 ha v nádherném přírodním prostředí na jihu Čech, v krajinářském parku pod zámkem Hluboká. Zahrnuje 18 + 9 jamek a velký driving range.
www.golfhluboka.cz

shutterstock_1009032067

Navštivte ZOO

Nedaleko bažantnice se nachází další pýcha Hluboké nad Vltavou – místní zoo. Na rozloze 6 ha je chováno přes 300 kusů zvířat včetně divokých šelem.
www.zoohluboka.cz

AD7P8750

Seznamte se s historií

V těsném sousedství zoologické zahrady je v zámku Ohrada na břehu Munického rybníka zřízeno Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, nejstarší muzeum tohoto druhu v Evropě.
www.nzm.cz

Wellness_717134035

Relaxujte

Po náročném dni si můžete odpočinout v Aquamarine wellness & spa centru hotelu Diamant v Hluboké nad Vltavou.
www.hoteldiamant.cz